Automatyzacja domu – Sterowanie

Sterowanie domem Tarnów, Brzesko, Nowy Sącz

Zarządzanie domem poprzez aplikację

Sterowanie domem Tarnów

Czasami masz wrażenie, że czas ucieka Ci przez palce, a znalezienie chwili na relaks graniczy z cudem? A co gdybyśmy powiedzieli Ci, że istnieje rozwiązanie, które sprawi, że rocznie będziesz wykonywać nawet o 50 000 czynności mniej i zyskasz więcej czasu na realizowanie swoich pasji czy też rodzinne spotkania? Sterowanie domem, bo o nim tu mowa, jest wyjątkowo łatwe w obsłudze i tworzy zupełnie nowe standardy, jeżeli chodzi o inteligentne domy, co jest zasługą współpracujących ze sobą komponentów zamieniających mieszkanie w istną oazę dopasowaną do Twoich potrzeb i przyzwyczajeń.

Sterowanie oświetleniem

Sterowanie oświetleniem

Nasza firma oferuje nowoczesne rozwiązania w tym inteligentne oświetlenie wpływające na zwiększenie komfortu, które stworzone są z myślą o całych rodzinach. Wykonując montaż automatyki domowej w Tarnowie, możemy wzbogacić ją o „Tryb nocny” oraz „Cichy dzwonek”. Ten pierwszy aktywowany jest potrójnym kliknięciem przycisku na dedykowanym tablecie, a cały dom przełącza się w „tryb uśpienia”. Urządzenia zostają automatycznie odłączone od sieci, światło gaśnie, dezaktywuje się czujnik ruchu, a system alarmowy zostaje uzbrojony.

Kontrola energii

Kontrola energii

Czy wiesz, że automatyka w domu jednorodzinnym może pomóc Ci zaoszczędzić do 51% kosztów ogrzewania i chłodzenia? Taką właśnie możliwość zapewnia wizualizacja zużycia energii, która rozróżnia ją na tą wytworzoną oraz kupioną poprzez zastosowanie systemu kolorowych taśm LED – zielonej oraz pomarańczowej. Dzięki nim będziesz w stanie łatwo rozpoznać źródło energii i w oparciu o dostarczone informacje zdecydujesz, kiedy uruchomić sprzęty AGD i RTV o wysokim zużyciu i zaplanujesz domowy budżet.

Sterowanie roletami

Sterowanie Roletami

Dom sterowany smartfonem, który dopasowuje kąt nachylenia oraz opuszcza rolety na wybraną wysokość w zależności od pozycji, w jakiej w danym momencie znajduje się słońce. To nie pomysł z dalekiej przyszłości, a funkcjonalność, którą oferuje Ci proponowane przez naszą firmę sterowanie domem w Tarnowie. Jak to działa? Sekret tkwi w niezawodnych komponentach przesyłających między sobą dane dotyczące pogody i sugerujących najlepsze rozwiązanie, które oczywiście możesz indywidualnie dopasować.

Sterowanie Inteligentnym Domem

Projekt – Montaż – Serwis – Automatyka Domowa Tarnów i Okolice

Montaż Automatyki Domowej Tarnów

Automatyka Domowa

Montaż Automatyki Domowej Tarnów

Sterowanie domem z tabletu kojarzy Ci się stricte z nowoczesnym budownictwem? Nic bardziej mylnego! Na montaż automatyki domowej w Tarnowie i okolicach mogą bez obaw zdecydować się również właściciele mieszkań, domów oraz budynków, którzy chcą podjąć się ich remontu bądź modernizacji. Oferowana przez nas bezprzewodowa technologia zapewnia imponujący wachlarz funkcjonalności bez konieczności przeprojektowywania całej instalacji elektrycznej, bez nieestetycznie zwisających kabli i plątaniny przewodów, które skutecznie mogą popsuć całą aranżację wnętrza Twojego domu. Ponadto może być ona wykorzystana także jako uzupełnienie funkcji, o których wcześniej zapomniałeś, a prosta instalacja sprawia, że cały proces zajmie maksymalnie kilkadziesiąt minut.

Nasi fachowcy zapewniają najwyższy standard usług, dlatego możesz mieć pewność, że cały proces instalacji przebiegnie bez problemów, a Ty jeszcze tego samego dnia będziesz w stanie cieszyć się zupełnie nowym standardem życia. Więcej szczegółów dotyczących montażu automatyki domowej w Tarnowie znajdziesz na naszej stronie, a także kontaktując się mailowo bądź telefonicznie z naszym biurem.

Sterowanie inteligentnym domem

Serwis Automatyki domowej Tarnów

Nawet najlepsze sprzęty czasem ulegają niespodziewanym awariom, jednak bynajmniej nie jest to powód do paniki. W ramach naszych usług oprócz wspomnianego wcześniej montażu możemy zaproponować Ci także serwis automatyki domowej działający na terenie Tarnowa i najbliższych okolic, który zasilany jest przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów uwielbiających wyzwania.

Dzięki nieustannie poszerzanej wiedzy oraz nowym umiejętnościom zdobywanym podczas specjalistycznych szkoleń osoby zatrudnione w naszym serwisie automatyki domowej w Tarnowie potrafią znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego rodzaju awarii, niezależnie od tego, czy będzie ona dotyczyła konkretnego komponentu, czy też bardziej złożonego, wielowątkowego problemu, który skutecznie utrudnia codzienne funkcjonowanie. Szybki czas reakcji, terminowość oraz precyzja i dokładność podejmowanych działań sprawiają, że możesz na nas liczyć w każdej sytuacji, co poświadczają nasi dotychczasowi Klienci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług naszej firmy. Jeżeli więc stawiasz na wysoką jakość, to doskonale wiesz z kim się skontaktować.

Serwis Automatyki Domowej Tarnów
Sterowanie klimatem

Sterowanie Klimatem

Oferowana przez naszą firmę automatyka domowa zapewnia nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o sterowanie ogrzewaniem. Rodzaj zastosowanego rozwiązania nie ma znaczenia, bowiem system działa z tradycyjnymi grzejnikami, ogrzewaniem podłogowym oraz panelami na podczerwień. Za pomocą elementów sterujących możesz manewrować ogrzewaniem, klimatyzacją i wentylacją lub też skorzystać z funkcji automatycznej regulacji temperatury.

Monitoring aktywności

Monitoring Aktywności

Automatyka domowa to znakomite rozwiązanie dla osób starszych oraz niepełnosprawnych, które chcą być samodzielne. W takich przypadkach świetnie sprawdza się monitoring pasywny, który możesz wykorzystać do monitorowania drzwi, okien lub/i urządzeń oraz śledzenia nietypowych sytuacji, które powinny wzbudzić Twoją podejrzliwość. W razie niewykrycia żadnej aktywności do Miniservera wysyłany jest sygnał alarmowy, który następnie powiadomi Cię o zaistniałej, nietypowej sytuacji.

Sterowanie ogrodem

Inteligentny Ogród

Marzysz o pięknym ogrodzie, ale zderzenie z rzeczywistością sprawia, że czasem ciężko jest Ci znaleźć czas na pielęgnacje przydomowej zieleni? Również to zadanie możesz powierzyć nowoczesnej automatyce domowej, która posiada opcję inteligentnego podlewania ogrodu oraz integracji automatycznej kosiarki. Oddaj swoje rośliny w ręce systemu wykorzystującego do podlewania bezpłatną wodę deszczową i przekonaj się, że dbałość o bujną i piękną zieleń może być eco-friendly!

FAQ

Pytania i Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące automatycznego sterowania domem.

Jesteś zainteresowany wzbogaceniem swojego mieszkania o zupełnie nową, innowacyjną funkcjonalność? A może udało Ci się spełnić marzenie o budowie własnego gniazdka i wiesz, że to właśnie automatyka domowa jest tym, czego poszukujesz? Jeżeli przed podjęciem ostatecznej decyzji chcesz dodatkowo zgłębić temat sterowania domem, to z pewnością przydatne okażą się przygotowane poniżej pytania oraz odpowiedzi.

Co to jest automatyka domowa?

Automatyka domowa to najprościej mówiąc zespół połączonych ze sobą, odrębnych systemów, które umożliwiają sterowanie urządzeniami domowymi za pomocą tzw. jednostki centralnej. Jej głównym zamysłem jest nie tylko zwiększenie bezpieczeństwa oraz codziennego komfortu wszystkich domowników, ale również ograniczenie zużycia energii cieplnej oraz elektrycznej. Oferowane przez naszą firmę inteligentne sterowanie domem na tle propozycji od konkurencji wyróżnia się intuicyjną obsługą, estetycznym designem, uniwersalnym zastosowaniem oraz możliwością dopasowania właściwego rozwiązania dla każdego, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i możliwości.

Na próżno jest szukać tutaj także kilkumetrowych kabli – całość jest bowiem zupełnie bezprzewodowa! Dodatkowo w przypadku oferowanej przez nas automatyki domowej nie jest konieczne sterowanie domem przez Internet, w efekcie czego podczas ewentualnej awarii czy też przerwy w jego dostawie nie musisz martwić się o pogorszenie funkcjonalności. Wszystkie główne funkcje związane z bezpieczeństwem, komfortem i oszczędnością energii pozostaną do Twojej dyspozycji bez zmian.

Jak sterować inteligentnym domem?

Czym można sterować w inteligentnym domu?

Sterowanie domem Tarnów, Brzesko, Nowy Sącz — Obszar naszego działania

Zapewniamy serwis oraz montaż automatyki domowej w Tarnowie i okolicach. Oferujemy także montaż systemów sterowania domem w Brzesku oraz w Nowym Sączu, a na tle konkurencji wyróżniamy się terminowością, dokładnością i rzetelnością, ponieważ cenimy sobie współpracę opierającą się na jasnych i przejrzystych zasadach. Zespół naszych fachowców jest gotowy do działania i jesteśmy przekonani, że automatyka do domu już od pierwszych chwil skradnie Twoje serce. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dołączyć do grona osób, które nie wyobrażają już sobie życia bez automatyzacji domu, to zachęcamy do sprawdzenia szczegółów dostępnych na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i pomoc w zapoznaniu się z funkcjonalnością automatyki w domu, a także wsparcie techniczne.

Sterowanie domem Tarnów i okolice

Oferujemy montaż automatyki domowej i budynkowej także w takich miejscowościach jak: Alwernia, Andrychów, Biecz, Bochnia, Brzeszcze, Bukowno, Chełmek, Chrzanów, Ciężkowice, Czchów, Dąbrowa Tarnowska, Dobczyce, Gorlice, Grybów, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kety, Kraków, Krynica-Zdrój, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Muszyna, Myślenice, Niepołomice, Nowe Brzesko, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Olkusz, Oświęcim, Piwniczna-Zdrój, Proszowice, Rabka, Skawina, Słomniki, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Szczawnica, Świątniki Górne, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wojnicz, Wolbrom, Zakliczyn, Zakopane, Zator, Żabno, Radłów.