Multimedia audio i video

Inteligentne systemy Smart Home

Inteligentne systemy Smart Home

Multimedialny Dom Tarnów

Kochasz klasykę i wciąż słuchasz muzyki z płyt CD? Korzystasz z muzycznych serwisów streamingowych, gdzie posiadasz playlistę na niemal każdą okazję? A może swoją wcale niemałą bibliotekę ulubionych utworów muzycznych przechowujesz na nośniku pamięci USB? A co gdybyśmy powiedzieli Ci, że z dostępnym w naszej ofercie nowoczesnym systemem multiroom Twój multimedialny dom będzie najlepszym dowodem, że harmonijna współpraca urządzeń audio i video jest możliwa? Jeżeli marzy Ci się nagłośnienie do domu gwarantujące muzykę na zupełnie nowym poziomie, to właśnie je znalazłeś! Bez ograniczenia przestrzennego, z wydajnością, o jakiej inni mogą tylko śnić, pełną synchronizacją i niemal nieskończonymi możliwościami w rozbudowie.

System Multiroom Audio

System Multiroom Audio

System multiroom audio to znacznie więcej niż tylko muzyka. Wybierając dostępny w naszej ofercie system Loxone, otrzymujesz także komplet innych, równie pożądanych funkcji. Kochasz klimatyczny jazz, a Twój junior znajomością klasycznego rapu mógłby zawstydzić niejednego? Skorzystajcie z możliwości indywidualnego nagłośnienia każdego pomieszczenia. Chcesz wzmocnić bezpieczeństwo w domu? Zaimplementuj funkcję alarmu dźwiękowego, która z wyprzedzeniem powiadomi Cię o niebezpieczeństwie. Zdarza Ci się zapomnieć o wyłączeniu kuchenki? Wypróbuj funkcję Text-to-Speech, która wykorzystując alerty głosowe, poinformuje Cię o danym zdarzeniu.

Inteligentne sterowanie

Inteligentne sterowanie

Skomplikowane sterowanie? Zapomnij! Decydując się na montaż multimedialnych systemów w domu, otrzymujesz produkt, który odznacza się intuicyjną i prostą obsługą. W zależności od swoich własnych preferencji możesz zdecydować się na to, aby domowy system audio sterowany był za pomocą specjalnie dedykowanej aplikacji na telefon, smart watcha oraz tablet lub też możesz przejąć kontrolę nad dźwiękiem w każdym pomieszczeniu poprzez przycisk umożliwiający przełączanie piosenek i dostosowywanie głośności. Nowoczesny system nagłośnienia i banalna obsługa, z którą poradzi sobie każdy niezależnie od stopnia zaawansowania technologicznego? Twój multimedialny dom potrafi znacznie więcej!

Multimedia

Integracja z multimediami

Przy słuchaniu muzyki liczy się dla Ciebie najbardziej płynność oraz barwa dźwięku? Zwracasz dużą uwagę na rytm, melodię oraz dynamikę i lubisz, gdy odtwarzany utwór pozwala Ci się przenieść myślami w zupełnie inne miejsce? Dostępny w naszej ofercie system audio do domu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających audiofilów m.in. dzięki możliwości zintegrowania go z multimediami zakupionymi z myślą stworzenia w swoim smart home raju dla prawdziwych melomanów. Multiroom audio możesz połączyć z każdym źródłem dźwięku – głośnikami ściennymi, głośnikami sufitowymi, jak i również wysokiej klasy sprzętem gwarantującym krystalicznie czystą muzykę.

Cenisz wygodę i kompleksowe rozwiązania? Skorzystaj z naszej oferty!

Montujemy domowe systemy audio firmy LOXONE – Tarnów i okolice

Montaż multimedialnych systemów Tarnów

Montaż multimedialnych systemów Tarnów

Choć instalacja audio w domu nie należy do najbardziej skomplikowanych to, aby wszystko poszło sprawnie i bez zbędnych problemów wydłużających cały proces warto poprosić o pomoc w montażu multimedialnych systemów właśnie naszych fachowców. Jako firma przykładająca ogromną wagę do rzetelności, profesjonalizmu, staranności oraz terminowości wyróżniamy się na tle konkurentów, tak więc Twój nowy system audio dla domu jesteśmy w stanie zamontować w krótkim czasie, a zgodzisz się zapewne, że to dobra wiadomość dla każdego audiofila.

Nagłośnienie ścienne oraz sufitowe

Montaż multimedialnych systemów w Tarnów i okolicach cieszy się szczególnym powodzeniem wśród osób poszukujących najnowocześniejszych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań co wcale nas nie dziwi. Proponowany przez naszą firmę system nagłośnienia w domu ma ten niewątpliwy atut, że można go zintegrować zarówno z głośnikami ściennymi, jak i sufitowymi. Twojej uwadze szczególnie polecamy specjalnie dedykowane głośniki Loxone, charakteryzują się one prostą konstrukcją i doskonałymi właściwościami dźwiękowymi, które z pewnością docenisz już podczas ich pierwszego włączenia.

Multimedialny dom Tarnów

Serwis multimedialnych systemów Tarnów

W ramach naszych usług oprócz montażu multimedialnych systemów w domu oferujemy także serwis unikalnego rozwiązania, jakim jest profesjonalne nagłośnienie domowe. Fachowcy zatrudnieni w naszym serwisie multimedialnych systemów dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naprawach oraz konserwacji najnowocześniejszych urządzeń są w stanie rozwiązać każdy problem. Pogorszenie jakości dźwięku, utrata nienagannej dotychczas płynności, awaria poszczególnych podzespołów systemu multiroom audio – każdej z tych sytuacji zaradzą nasi eksperci.

Naprawa i konserwacja systemów audio

Nawet najbardziej zaawansowane technologie czasem zawodzą, dlatego też w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi, w ramach działania naszego serwisu multimedialnych systemów oferujemy fachową naprawę oraz konserwację systemów audio. W przypadku inteligentnych domów niezwykle ważna jest szybka reakcja, dlatego też z naszej strony możesz liczyć na terminowe, sprawne i dokładne działanie, które szybko pozwoli Ci zapomnieć o jakiejkolwiek awarii.

Serwis multimedialnych systemów Tarnów
Multiroom Audio Tarnów

Multiroom Audio Tarnów

Dlaczego w Twoim multimedialnym domu powinno znaleźć się nagłośnienie mieszkania w postaci multiroom audio? Za podjęciem takiej decyzji przemawia co najmniej kilka kwestii. Cieszący się ogromnym zainteresowaniem system umożliwia bowiem to, co jeszcze kilkanaście lat temu wydawało się kompletną abstrakcją. Niemożliwe dotąd równoczesne odtwarzanie tych samych piosenek w kilku pomieszczeniach bez pogorszenia jakości, płynności i głośności muzyki w systemie multiroom audio jest normą, a fakt, że oferuje on także szereg dodatkowych funkcji, sprawia, że naprawdę ciężko jest mu się oprzeć.

System multiroom to nie tylko inteligentna muzyka, ale również rozbrzmiewający w każdym pomieszczeniu dzwonek do drzwi, który z myślą o zasłużonym odpoczynku najmłodszych domowników wycisza głośniki i informuje o gościach za pomocą migającego światła, głośny dźwięk alarmu ostrzegawczego we wszystkich zdefiniowanych strefach, a także budzik, który delikatnie wybudzi Cię ze snu za pomocą ulubionego, stopniowo narastającego utworu muzycznego. Nowoczesne nagłośnienie do domu to również inteligentna automatyzacja, indywidualne komunikaty głosowe oraz funkcja zamiany tekstu na mowę przydatna m.in. w mieszkalnictwie wspomaganym.

Inteligentna Automatyzacja

Inteligentna Automatyzacja

Proponowany przez naszą firmę system nagłośnienia zaawansowany jest nie tylko na papierze – na co najlepszym dowodem jest fakt, że systemy multiroom audio umożliwiają inteligentną automatyzację, która działa bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji z Twojej strony. Funkcja ta na pewno spodoba się, chociażby wszystkim właścicielom restauracji, którzy pragną stworzyć w swoim lokalu atmosferę przyciągającą coraz więcej Klientów. Rano system audio będzie odtwarzał energetyzującą muzykę dodającą motywacji do działania, w porze lunchu zamieni ją na łagodniejsze dźwięki sprzyjające spożywaniu posiłków, a wieczorem playlista zmieni się na barową, a to wszystko automatycznie!

alarm i monitoring

Sterowanie z aplikacji

Nie lubisz ograniczeń i dodatkowych gadżetów, a w swoim telefonie masz niemal istne centrum dowodzenia? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Dostępne w naszej ofercie systemy multiroom Loxone nie wymagają zakupu dodatkowych akcesoriów, gdyż ich funkcjonalnością możesz sterować za pomocą jednej aplikacji dedykowanej na system Android oraz iOS. Unikalna appka umożliwi Ci przegląd tego, co gra w każdym pokoju, pozwoli na wprowadzenie ewentualnych zmian w każdym, dowolnym momencie, a dodatkowo również sprawi, że przejmiesz kontrolę nad głośnością, przełączaniem piosenek oraz zatrzymywaniem muzyki. Cała władza będzie więc tylko i wyłącznie w Twoich rękach.

automatyka domowa

Nieograniczone możliwości rozbudowy

Marzy Ci się, aby stworzyć w swoim multimedialnym domu świątynię muzyki? Teraz to więcej niż możliwe! Dzięki nieograniczonym możliwościom rozbudowy Twój nowy zestaw audio do domu pozwoli Ci grupować dowolną ilość kanałów wzmacniacza oraz głośników i w ten oto sposób stworzyć w pełni synchronizowane strefy dźwiękowe dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, a także zamierzonego efektu, który chcesz osiągnąć za pomocą wybranych utworów muzycznych. Funkcje tą docenią nie tylko osoby, które zdecydowały się na montaż multimedialnych systemów w Tarnowie we własnym domu, ale także w halach eventowych oraz centrach handlowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

FAQ

Pytania i Odpowiedzi

Inteligentne systemy audio i video do domu – najczęściej zadawane pytania dotyczące nowoczesnych rozwiązań.

Harmonijna współpraca urządzeń audio oraz video brzmi jak dokładnie to, czego szukasz, jednak mimo wszystko masz wątpliwości? To jak najbardziej zrozumiale, dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw najczęściej pojawiających się pytań zadawanych przez Klientów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami wraz z odpowiedziami. Po lekturze kolejnych podpunktów dowiesz się, dlaczego warto zainwestować w montaż multimedialnych systemów i poznasz jego wybrane, najbardziej interesujące funkcje, które docenili już ich dotychczasowi użytkownicy.

Czy system multiroom audio mogę podłączyć do telewizora lub konsoli?

Oczywiście, że tak! Wybierając dostępny w naszej ofercie system audio dla domu (i nie tylko) możesz korzystać z licznie dostępnych, zaawansowanych funkcji, które wyniosą odtwarzanie muzyki na zupełnie nowy, nieznany dotąd poziom. Jedną z nich jest właśnie możliwość zintegrowania konsoli, telewizora, projektora wideo oraz innych urządzeń multimedialnych, a to najprościej mówiąc, oznacza dla Ciebie znacznie większy komfort podczas słuchania ulubionych utworów np. z samodzielnie stworzonej playlisty.

Inna muzyka w każdym pomieszczeniu — Czy to możliwe?

Czy mogę zarządzać systemem audio poza domem?

Co to jest audioserver i jakie daje możliwości?

Multimedialny dom Tarnów, Brzesko, Nowy Sącz — Nowoczesne Systemy Audio i Video — Obszar naszego działania

Zapewniamy serwis oraz montaż inteligentnych systemów multimedialnych do domów w Tarnowie i okolicach. Oferujemy także montaż systemów multimedialnych w domu w Brzesku oraz w Nowym Sączu. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale również firm, restauracji, hoteli gdzie niemniej istotną kwestią jest możliwość zastosowania oraz unowocześnienia i rozbudowy systemów audio. Montaż inteligentnego systemu audio Tarnów, a także serwis zawsze wykonujemy sprawnie i terminowo. Przekonaj się, co możemy Ci zaoferować i skontaktuj się z naszym biurem.

Multimedialny dom Tarnów i okolice

Oferujemy montaż multimedialnego domu także w takich miejscowościach jak: Alwernia, Andrychów, Biecz, Bochnia, Brzeszcze, Bukowno, Chełmek, Chrzanów, Ciężkowice, Czchów, Dąbrowa Tarnowska, Dobczyce, Gorlice, Grybów, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kety, Kraków, Krynica-Zdrój, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Muszyna, Myślenice, Niepołomice, Nowe Brzesko, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Olkusz, Oświęcim, Piwniczna-Zdrój, Proszowice, Rabka, Skawina, Słomniki, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Szczawnica, Świątniki Górne, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wojnicz, Wolbrom, Zakliczyn, Zakopane, Zator, Żabno, Radłów.