O nas

SALOX

Wykonujemy zlecenia na montaż i serwis systemów oraz instalacji od ponad dekady zapewniając swoim klientom pełen wachlarz usług związanych z systemem inteligentnego domu, fotowoltaiki, klimatyzacji, wentylacji oraz pomp ciepła. Możemy pochwalić się niezbędnymi uprawnieniami, licznymi certyfikatami oraz dyplomami ukończenia szkoleń podnoszących kwalifikacje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz sprawdzonym umiejętnościom możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług, a także gwarancję na wykonane prace. Działamy na terenie miasta Tarnów oraz w okolicznych miejscowościach. Posiadamy status LOXONE GOLD PARTNER.

Inteligentne Instalacje Domowe i budynkowe

Z naszych usług korzystają zarówno właściciele budynków mieszkalnych, jak i obiektów komercyjnych. Wykonujemy montaż systemów w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, hotelach czy też restauracjach. Dostarczane przez nas urządzenia oraz instalację zapewniają maksymalną wygodę, komfort, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Wpływają one na jakość życia oraz oszczędność czasu i środków finansowych. naszym klientom zapewniamy pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Certyfikat LOXONE
Certyfikat AUX
Certyfikat Panasonic
Certyfikat YORK

Doświadczony personel

Nasi specjaliści od ponad dekady realizują zlecenia na montaż oraz serwis instalacji i systemów, dopasowując odpowiednie rozwiązania do potrzeb klientów.

Zaufani dostawcy

Współpracujemy z firmami oferującymi wysokiej jakości urządzenia oraz akcesoria, które zapewniają efektywne i skuteczne działanie oraz umożliwiają kontrole nad budynkiem. 

Gwarancja satysfakcji

Wykonywane przez nas zlecenia realizujemy z największą starannością, dbając o wysoki standard oferowanych usług. Zapewniamy gwarancję na wykonane instalacje.

Smart Home i Automatyka domu

Smart Home to nie tylko instalacje i urządzenia, ale przede wszystkim projekt inteligentnego domu który, jest podstawą organizacji oraz zarządzania budynkiem za pośrednictwem systemu. Automatyzacja domu zapewnia łatwą oraz szybką kontrolę m.in. ogrzewania, klimatyzacji wentylacji. Dodatkowo ułatwia dostęp do bezpieczeństwa, zarządzania energią oraz innymi funkcjonalnościami domu. Oferowany przez naszą firmę montaż automatyki budynkowej to szczegółowe wykonanie projektu, profesjonalny montaż instalacji inteligentnego domu oraz indywidualnie dopasowane urządzenia i rozwiązania.

System Smart Home Tarnów

Wykonane przez naszych specjalistów projekty inteligentnego domu obejmują takie systemy jak inteligentne ogrzewanie, zdalny monitoring czy też zarządzanie energią. Dodatkowo inteligentne instalacje elektryczne umożliwiają montaż inteligentnego oświetlenia, sterowania roletami czy też zarządzania multimediami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dzięki której Ty także możesz stać się posiadaczem systemu Smart Home oraz cieszyć się wszystkimi jego zaletami.

Zdalne zarządzanie

Monitoring

Bezpieczeństwo

Informacje o SALOX Smart Home

Montaż oraz serwis inteligentnych instalacji domowych i budynkowych

System Smart Home Tarnów

System Smart Home do Firmy

Automatyka budynkowa Tarnów

System Smart Home do Firmy

Automatyka budynkowa sprawdza się nie tylko w przypadku obiektów mieszkalnych. Ma ona także szereg zastosowań w budynkach komercyjnych, które ułatwiają właścicielom zarządzanie oraz nadzór nad obiektem. Wszechstronność systemów umożliwia inteligentne sterowanie, regulację, monitorowanie oraz optymalizację takich funkcji jak zacienienie, oświetlenie, ogrzewanie oraz wiele innych. Inteligentne instalacje to przede wszystkim komfort, bezpieczeństwo i efektywność energetyczna.

Niewątpliwie montaż automatyki jest kosztowną inwestycją, jednak amortyzuje się ona zwykle w ciągu kilku lat dzięki dużemu potencjałowi oszczędności, przez co staje się opłacalnym rozwiązaniem dla wielu inwestorów. Systemy automatyki budynkowej można wykorzystać w wielu projektach hoteli, restauracji oraz innych budynkach komercyjnych wpływając na potencjał budynku, a także zwiększenie zakresu jego wykorzystania. Systemy Smart Home w firmie zapewniają właścicielom i ich pracownikom bardziej efektywną i bezpieczną pracę.

Automatyka komercyjna

Automatyka komercyjna

Automatyka budynkowa sprawdza się nie tylko w hotelach czy restauracjach, ale także w pomieszczeniach biurowych, w których z powodzeniem można wykorzystać wiele rozwiązań. W pełni automatyczne zacienienie zapewniające przyjemny klimat, czyste powietrze przez cały dzień dzięki sterowaniu wentylacją czy też łatwa kontrola dostępu poprzez technologię NFC to tylko niektóre z oferowanych możliwości. Montowana przez nas automatyka budynkowa w Tarnowie i okolicach pozwala także na zautomatyzowanie systemu alarmowego, multiroom audio oraz wykorzystanie potencjału oszczędności energii w taki sposób, aby zwiększyć komfort, oraz zapewnić oszczędności.

Smart home sterowanie domem

Automatyka do mieszkania

Oszczędność czasu, obniżenie kosztów oraz zwiększenie komfortu to trzy główne zalety montażu systemu automatyki w mieszkaniu. Dzięki dostarczanym przez nas inteligentnym instalacjom możesz komunikować się z intercomem, ustawić właściwe światło w dowolnych pomieszczeniach, regulować klimatyzację, ogrzewanie czy też przydzielać dostęp do multimediów. Wszystkie te inteligentne funkcje można kontrolować intuicyjnie za pomocą aplikacji mobilnej lub specjalnych przycisków Touch dzięki, którym obsługa systemu jest banalnie prosta i nie przysporzy trudności użytkownikom, a jedynie zapewnia wygodne i intuicyjne korzystanie z funkcji.

Inteligentne instalacje elektryczne

Inteligentne instalacje elektryczne

Automatyka budynkowa LOXONE to idealne rozwiązanie dla domów i mieszkań, które pozwala na zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa mieszkańców, a także na oszczędność energii i kosztów. Dodatkowo inteligentne zarządzanie domem wpływa na jego efektywność i wydajność dzięki systemowi automatyzacji, który może zarządzać oświetleniem oraz innymi urządzeniami. Dodatkowo inteligentny system pozwala na monitorowanie oraz kontrolowanie temperatury i wilgotności powietrza w celu utrzymania odpowiedniego środowiska, zarządzanie energią, zdalny monitoring czy też integrację z innymi systemami.

Komfort i Wygoda dla Ciebie

Automatyka domowa to inteligentne rozwiązanie dla Twojego domu, które może współpracować z instalacją fotowoltaiczną, klimatyzacją czy też z pompą ciepła wyręczając Cię z konieczności wykonywania wielu działań takich jak np. włączanie lub wyłączanie urządzeń, korygowanie temperatury czy też zamykanie lub otwieranie okien. Rozwiązanie to zapewni Ci nie tylko oszczędność czasu, ale także wpłynie na efektywność działań. Wystarczy, że raz ustawisz harmonogram zdarzeń, a system Smart Home samodzielnie będzie wykonywał je za Ciebie.

Inteligentny dom dopasowany do Twoich potrzeb

Inteligentny dom to elastyczne rozwiązanie, które możesz dopasować do własnych potrzeb takich jak temperatura w pomieszczeniu, oświetlenie, zacienienie czy też rodzaj preferowanej muzyki. Dodatkowo możesz przypisać ustawienia do każdego pomieszczenia oddzielnie, aby każdy użytkownik mógł korzystać z funkcjonalności Smart Home według własnych upodobań. System ten zapewnia także monitoring domu ze zdalnym dostępem oraz zarządzanie urządzeniami, kiedy postanowisz wyjechać na wakacje lub podczas godzin pracy, gdy przebywasz poza domem.

Komfort i Wygoda dla Ciebie
Dobra firma montażowa Tarnów

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jako firma montażowa oraz serwisowa wyróżniamy się specjalistyczną wiedzą, a także dużym doświadczeniem zdobywanym przez lata. Dodatkowo na co dzień podejmujemy się zarówno mniej, jak i bardziej skomplikowanych zleceń dbając o wysoką jakość oferowanych usług oraz maksymalne zadowolenie klienta. Dotychczas zaufało nam wielu inwestorów prywatnych oraz komercyjnych, którzy nie tylko zdecydowali się na system Smart Home Tarnów, ale także na montaż innych nowoczesnych instalacji w swoich budynkach takich jak klimatyzacja, fotowoltaika, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła czy też pompy ciepła.

Firma montażowa

Zalety współpracy z nami

Planujesz montaż nowoczesnej instalacji, ale nie wiesz, z usług której firmy skorzystać? Skontaktuj się z nami, a my nie tylko wykonamy dla Ciebie zlecenie od A do Z, ale także podpowiemy Ci najefektywniejsze rozwiązania na miarę Twoich możliwości i potrzeb. Współpraca z nami to gwarancja rzetelnie wykonanej inteligentnej instalacji, pomoc techniczna oraz wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowanie specjaliści, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom. Zapewniamy wykonanie projektu, montaż, serwis oraz doradztwo techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług.

Nowoczesne Instalacje Tarnów

Zakres naszych usług

W naszej ofercie znajduje się szereg usług, które nie tylko poprawiają komfort przebywania w budynku, ale także wpływają na zwiększenie jego bezpieczeństwa czy też efektywną pracę urządzeń. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny montaż systemu Smart Home, klimatyzacji, wentylacji, a także fotowoltaiki i pompy ciepła. Dzięki naszej elastycznej strategii możemy łatwo dostosować naszą ofertę do Twoich potrzeb i budżetu — bez kompromisu co do jakości naszych usług. Aby uzyskać więcej informacji na temat zakresu naszych usług, cennika oraz terminu realizacji zleceń zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Nowoczesne Instalacje i Systemy Smart Home Tarnów, Brzesko, Nowy Sącz — Obszar naszego działania

Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis instalacji w domu oraz w budynkach firmowych. Świadczymy usługi dla klientów z Tarnowa, Brzeska, Nowego Sącza oraz innych miast Małopolski. Oferujemy wykonanie projektu instalacji, montaż urządzeń, instalowanie systemu, a także prace serwisowe. Dodatkowo zapewniamy konserwacje, przeglądy oraz diagnostykę awarii. Wszystko wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Gwarantujemy profesjonalne usługi, które sprostają oczekiwaniom naszych Klientów. Zawsze dbamy o to, aby instalacje były bezpieczne i funkcjonalne, a systemy Smart Home spełniały swoje zadania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nowoczesne Instalacje i Systemy Smart Home Tarnów i okolice

Oferujemy montaż nowoczesnych instalacji i systemów Smart Home także w takich miejscowościach jak: Alwernia, Andrychów, Biecz, Bochnia, Brzeszcze, Bukowno, Chełmek, Chrzanów, Ciężkowice, Czchów, Dąbrowa Tarnowska, Dobczyce, Gorlice, Grybów, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kety, Kraków, Krynica-Zdrój, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Muszyna, Myślenice, Niepołomice, Nowe Brzesko, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Olkusz, Oświęcim, Piwniczna-Zdrój, Proszowice, Rabka, Skawina, Słomniki, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Szczawnica, Świątniki Górne, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wojnicz, Wolbrom, Zakliczyn, Zakopane, Zator, Żabno, Radłów.