Alarm i zabezpieczenia domu

Inteligentny Alarm Tarnów

Ochrona przed włamaniem

Inteligentny Alarm Tarnów

Czyż system antywłamaniowy, który czuwa nad bezpieczeństwem budynku, a także wszystkich przebywających w nim osób nie jest świetnym rozwiązaniem? Może on monitorować obszar całej posesji i rozpoznać nieproszonych gości, a także zawiadamiać o niebezpiecznych zdarzeniach wewnątrz domu, biura czy obiektu komercyjnego takich jak, chociażby wyciek wody bądź pożar? Tak zaawansowaną funkcjonalnością może pochwalić się zawsze działający na najwyższych obrotach, inteligentny alarm firmy LOXONE montowany przez naszą firmę, który ochrania budynek niczym niewidzialna tarcza, a w razie nieautoryzowanego dostępu do jego wnętrza automatycznie uruchamia 3-stopniowy łańcuch alarmowy.

Cichy alarm w domu

Cichy alarm w domu

Uruchamiany za pomocą jednego przycisku inteligentny alarm w domu stoi na straży Twojego bezpieczeństwa i całego posiadanego w domu dobytku, a jego czujność zawsze jest na wysokim poziomie. W momencie wykrycia niepożądanego ruchu oraz nieproszonego gościa podejmującego próbę włamania do domu uruchomiony zostaje pierwszy poziom łańcucha alarmowego w postaci cichego alarmu, który wysyła Ci powiadomienie na aplikację mobilną i zawiadamia o sytuacji.

Alarm akustyczny w domu

Alarm akustyczny

Czyhający na Twoją nieobecność intruz nie daje za wygraną? Na szczęście dostępny w naszej ofercie inteligentny alarm Tarnów doskonale wie, jak sobie z tym poradzić. W drugiej fazie system antywłamaniowy do domu przechodzi do zwracającej uwagę otoczenia ofensywy i uruchamia głośny dźwięk alarmu dobiegający ze wszystkich stref muzycznych w Twoim smart home. Uruchomienie alarmu akustycznego sprawia także, że otrzymasz ostrzegawcze połączenie telefoniczne.

Alarm optyczny w domu

Alarm optyczny

Poziomem trzecim (i ostatnim), w jaki wyposażone są proponowane przez naszą firmę, inteligentne systemy alarmowe jest alarm optyczny, który jest w stanie skutecznie popsuć plany nawet najbardziej zawziętego złodzieja. To właśnie wówczas zaawansowany technologicznie system automatycznie podnosi rolety i włącza migające oświetlenie alarmowe, które skupia na sobie całą uwagę otoczenia i tym samym sprawia, że niepożądany gość nie ma szans na to, by uciec niezauważonym.

Zależy Ci na bezpieczeństwu w Twoim domu?

Montujemy inteligentne alarmy przeciwwłamaniowe i skuteczne zabezpieczenia

Montaż inteligentnego alarmu Tarnów

Systemy alarmowy do domu

Montaż inteligentnego alarmu Tarnów

Znasz już kilka funkcji, jakimi mogą się pochwalić dostępne w naszej ofercie zabezpieczenia alarmowe, jednak zastanawiasz się co z montażem? Dobra wiadomość! W ramach naszej kompleksowej obsługi możemy także zaproponować Ci usługę montażu inteligentnego alarmu w Tarnowie oraz okolicach. Każde zlecenie wykonywane jest przez zespół składający się z doświadczonych i posiadających stosowne wykształcenie fachowców, którzy przykładają ogromną wagę do wysokiej jakości obsługi, terminowości oraz dokładności.

Usługa montażu alarmów i zabezpieczeń do domu

Ile kosztuje system alarmowy w domu? Cena wykonania montażu w każdym przypadku ustalana jest indywidualnie, gdyż uzależniona jest ona od kilku czynników, które mogą się różnić pomiędzy poszczególnymi Klientami. Pod uwagę bierzemy tutaj nie tylko indywidualne wymagania, ale także stopień skomplikowania montażu całej instalacji oraz rodzaj wybranych zabezpieczeń do domu. W każdym przypadku możesz liczyć na fachową pomoc w doborze najlepszego, możliwego rozwiązania oraz widoczną w każdym działaniu dbałość o szczegóły.

Systemy antywłamaniowe do domu

Serwis inteligentnego alarmu Tarnów

Doskonale wiemy, że czasem nawet najbardziej zaawansowane i z pozoru bezawaryjne rozwiązania wymagają dodatkowego wsparcia. Mając to na względzie, zdecydowaliśmy się rozszerzyć zakres naszych usług także o serwis inteligentnego alarmu Tarnów, który sprawi, że sprawiające problemy smart alarmy przeciwwłamaniowe będą działać jak nowe, a Ty znów będziesz mógł cieszyć się ich niezawodnym działaniem zapewniającym każdego dnia maksimum bezpieczeństwa. Cena usługi naprawy inteligentnego alarmu uzależniona jest od kilku czynników, dlatego też w każdym przypadku ustalamy ją indywidualnie z Klientami.

Naprawa systemów antywłamaniowych

Dla naszych ekspertów nie ma zleceń niemożliwych – dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu są w oni w stanie zaradzić nawet najbardziej wymagającej awarii. Każde zlecone zadanie traktujemy jak wyzwanie, któremu jesteśmy w stanie podołać, a zadowolenie naszych dotychczasowych Klientów dowodzi, że jesteśmy jedną z najlepszych firm na rynku oferujących serwis inteligentnych alarmów. Mając na względzie Twoje bezpieczeństwo oraz codzienny komfort życia zawsze staramy się zaproponować szybki termin realizacji usługi.

Serwis inteligentnego alarmu Tarnów
Smart Home Alarm i Zabezpieczenia

Inteligentne systemy w domu

Smart Home Alarm i Zabezpieczenia

System alarmowy w aplikacji

Chcesz mieć swój dom pod kontrolą nawet wówczas wtedy, gdy znajdujesz się na drugim końcu świata? To jak najbardziej możliwe! Wystarczy, że pobierzesz na swój smartfon, tablet bądź inteligentny zegarek specjalnie dedykowaną aplikację dopasowaną do wybranego systemu operacyjnego i gotowe. Z jej pomocą będziesz w stanie w każdym, dowolnym momencie wyświetlić status swojego systemu alarmowego, a w razie potrzeby również aktywować alarm w domu. Dodatkowo zawsze czujny inteligentny alarm LOXONE poinformuje Cię o niecodziennych sytuacjach, a także wskaże ich główne źródło.

Inteligentny alarm – Call Service

Oferowany przez naszą firmę alarm inteligentny wyposażony jest w usługę alarmową Call Service, która w momencie wykrycia nieoczekiwanego zdarzenia natychmiast poinformuje Cię o nim za pomocą połączenia telefonicznego, co zapewni Ci więcej czasu na reakcję. Innowacyjna funkcja współpracująca z poszczególnymi komponentami takimi jak czujniki ruchu, kontakty okienne oraz drzwiowe czy też oświetlenie sprawi, że będziesz w stanie zapomnieć o dodatkowych wydatkach, ponieważ Twój nowy system alarmowy w domu zapewni Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Ochrona mieszkańców

Ochrona domowników

Oferujemy system alarmowy w domu, który nie tylko gwarantuje skuteczną ochronę przed włamaniem, ale też chroni Cię oraz pozostałych domowników przed szeregiem innych niebezpieczeństw. Taką właśnie funkcjonalnością będziesz mógł cieszyć się już lada moment, gdy tylko zdecydujesz się na montaż inteligentnego alarmu w swoim domu w Tarnowie lub okolicach. W razie wykrycia pożaru, dymu lub wycieku wody system ostrzeże Cię migającymi światłami i wyśle powiadomienie na telefon.

Ochrona domu

Ochrona budynku

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że hasło „Przypadki chodzą po ludziach” znajduje zastosowanie w rzeczywistości, dlatego też z myślą o Twoim bezpieczeństwie zadbaliśmy o to, by inteligentny alarm do domu dostępny w naszym asortymencie wyposażony był także w funkcję Ochrony budynku. Dzięki wysłanemu na telefon powiadomieniu o wykrytej awarii lub innej nieprawidłowości będziesz w stanie zapobiec kosztownemu w skutkach scenariuszowi wywołanemu np. przez pękniętą rurę, lub niedomknięte drzwi do domu.

Ochrona prywatności

Ochrona prywatności

Czym wyróżnia się nasza oferta na tle konkurencji proponującej systemy alarmowe? Oprócz innowacyjności i zaawansowania technologicznego możemy również pochwalić się tym, że przykładamy ogromną wagę do ochrony prywatności. Wszystkie Twoje osobiste, newralgiczne dane są bowiem w 100% chronione przez zapory i mechanizmy bezpieczeństwa, a fakt, że system działa bez zarzutu również wówczas, gdy nie ma połączenia z Internetem, dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo Twoich danych.

FAQ

Pytania i Odpowiedzi

Inteligentne systemy alarmowe do domu – najczęściej zadawane pytania dotyczące tego, jak obsługiwać urządzenie alarmowe.

Inteligentne zabezpieczenia alarmowe cieszą się coraz większą popularnością także w kraju nad Wisłą, jednak wiele osób przed podjęciem decyzji o wzbogaceniu domu o taką funkcjonalność chce dowiedzieć się o nim nieco więcej. Zaliczasz się do tego grona? W takim razie koniecznie zapoznaj się z listą najczęściej pojawiających się pytań wraz z udzielonymi na nie odpowiedziami, które rozwieją wszelkie wątpliwości.

Czy inteligentny alarm jest bezpieczny dla dzieci?

Bez dwóch zdań, co więcej z uwagi na fakt, że dostępny w naszej ofercie inteligentny system bezpieczeństwa współpracuje z pozostałymi komponentami, a co za tym idzie, pozwala on na efektywne zwiększenie ochrony najmłodszych mieszkańców domu. Dzięki blokadzie rodzicielskiej możesz dezaktywować stwarzające niebezpieczeństwo urządzenia takie jak, chociażby piec oraz wyłączyć przyciski wzbudzające zainteresowane malców.

Jak aktywować alarm po wyjściu z domu?

Czy korzystanie z zabezpieczeń Smart Home jest skomplikowane?

Chce aktywować alarm tylko w części domu. Czy jest taka opcja?

Czy system powiadomi mnie o wycieku wody lub pożarze?

Jak sprawdzić kiedy były otwierane okna lub drzwi?

Czy podczas dłuższego wyjazdu inteligentny alarm ochroni mój dom?

Chcę zabezpieczyć bramę garażową przed włamaniem. Czy inteligentny system to umożliwia?

Czy mogę zdalnie podglądać widok z kamer w moim domu?

Inteligentny alarm Tarnów, Brzesko, Nowy Sącz — Zabezpieczenia domu — Obszar naszego działania

Zapewniamy serwis oraz montaż inteligentnych alarmów i zabezpieczeń do domów w Tarnowie i okolicach. Oferujemy montaż systemów alarmowych w domu w Brzesku oraz w Nowym Sączu. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale również zarządców budynków użyteczności publicznej oraz budynków komercyjnych, gdzie niemniej istotną kwestią jest bezpieczeństwo oraz ochrona przed niebezpiecznymi sytuacjami. Montaż inteligentnego systemu alarmowego Tarnów, a także serwis zawsze wykonujemy sprawnie i terminowo. Przekonaj się, co możemy Ci zaoferować i skontaktuj się z naszym biurem.

Inteligentny alarm Tarnów i okolice

Oferujemy montaż inteligentnego alarmu w domu także w takich miejscowościach jak: Alwernia, Andrychów, Biecz, Bochnia, Brzeszcze, Bukowno, Chełmek, Chrzanów, Ciężkowice, Czchów, Dąbrowa Tarnowska, Dobczyce, Gorlice, Grybów, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kety, Kraków, Krynica-Zdrój, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Muszyna, Myślenice, Niepołomice, Nowe Brzesko, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Olkusz, Oświęcim, Piwniczna-Zdrój, Proszowice, Rabka, Skawina, Słomniki, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Szczawnica, Świątniki Górne, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wojnicz, Wolbrom, Zakliczyn, Zakopane, Zator, Żabno, Radłów.