Inteligentne oświetlenie

Inteligentne oświetlenie domu Tarnów i okolice

Sterowanie oświetleniem w Domu

Inteligentne oświetlenie Tarnów

Wierzymy, że sterowanie oświetleniem domu to znacznie więcej niż tylko przycisk „włącz” oraz „wyłącz”, dlatego też oferowane przez naszą firmę rozwiązanie kryje w sobie wiele rozmaitych funkcji, które nie tylko poprawią komfort Twojego codziennego życia, ale również zamienią Twoje mieszkanie w Smart Home z prawdziwego zdarzenia. Inteligentne oświetlenie Tarnów umożliwia sterowanie rozmaitymi źródłami światła – od spotów LED, przez halogeny, aż po pojedyncze żarówki, a dodatkowo także obsługę interfejsów cyfrowych stosowanych w budynkach komercyjnych takich jak kina, hotele, galerie handlowe czy też magazyny i biura. 

Stopniowe przyciemnianie

Sterowanie oświetleniem w domu Tarnów to jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku, które może pochwalić się imponującą funkcjonalnością o korzystnym wpływie na zmysł wzroku. Montowane przez nas rozwiązania firmy Loxone m.in. możliwość stopniowego przyciemniania światła, która nie tylko wprowadza do wnętrza domu przytulny, sprzyjający relaksowi nastrój, ale również skutecznie zmniejsza ilość zużywanej energii, w efekcie czego Ty możesz zaoszczędzić na rachunkach w swoim domu.

sceny swietlne

Sceny świetlne

Inteligentne światło w domu pozwala także na stosowanie scen świetlnych zwiększających funkcjonalność danego pomieszczenia, które są w pełni dopasowane do potrzeb oraz upodobań przyszłych użytkowników. Wystarczy, że za pomocą panelu dotykowego, aplikacji w telefonie lub też innego elementu sterującego wybierzesz preferowaną kompozycję, która pomoże Ci stworzyć odpowiednią atmosferę w domu i gotowe. Łagodne przejścia sprawią, że inteligentne sterowanie światłem zawsze będzie działało płynnie.

alarm i powiadomienia świetlne

Alarm i Powiadomienia świetlne

Proponowane przez nas inteligentne oświetlenie w domu Tarnów oprócz swojego podstawowego przeznaczenia, jakim jest zapewnienie optymalnej ilości światła zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz, może pełnić także rolę swoistego alarmu informującego o nietypowych zdarzeniach. Migające światła nie tylko ostrzegą Cię o pożarze, wycieku wody lub też próbie włamania, ale też znakomicie sprawdzą się jako alternatywa dla klasycznego dzwonka do drzwi, który w dowolnym momencie możesz przestawić w tryb cichej pracy.

Sterowanie oświetleniem przez telefon

Wykonujemy Inteligentne Oświetlenie Domu – Tarnów i Okolice

Inteligentne sterowanie oświetleniem

Montaż inteligentnego oświetlenia Tarnów

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie naszą firmę oferującą montaż inteligentnego oświetlenia w Tarnowie? Ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę już od pierwszych chwil podjęcia współpracy. Dzięki posiadającemu doświadczenie zespołowi specjalistów od inteligentnych domów jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług, a także bezproblemowy i (co równie istotny) szybki proces montażu w efekcie czego inteligentne oświetlenie w domu będzie do Twojej dyspozycji jeszcze tego samego dnia. Oferowana przez naszą firmę nowoczesna technologia pozwalająca na sterowanie oświetleniem jest bezprzewodowa, dlatego też nie musisz martwić się o nieestetyczne dekoracje w postaci kabli oraz przewodów.

W codziennej pracy przykładamy ogromną wagę do współpracy opierającej się na jasnych i przejrzystych zasadach, dlatego też każdemu klientowi zainteresowanemu zamontowaniem inteligentnego oświetlenia w domu proponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie odpowiednio dopasowane do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy montaż inteligentnego oświetlenia w nowych domach, jak i również w modernizowanych lub też remontowanych domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach.

Inteligentne oświetlenie Tarnów

Sterowanie oświetleniem z telefonu

Choć sterowanie oświetleniem w domu może mieć rozmaite formy, to wszystkie łączy jedno: intuicyjna i prosta obsługa, z którą poradzi sobie każdy niezależnie od wieku czy też znajomości nowinek technologicznych. Inteligentne oświetlenie mieszkania może być kontrolowane za pomocą automatycznego czujnika obecności rejestrującego ruch w poszczególnych pomieszczeniach, który po jego wykryciu włącza podstawowe oświetlenie bądź też z wykorzystaniem przycisku znajdującego się na wbudowanym w dowolny sprzęt eleganckim panelu dotykowym, czy też centralnego tabletu umieszczonego np. na ścianie. Na tym jednak bynajmniej nie kończą się dostępne możliwości!

Do sterowania oświetleniem domu w Tarnowie możesz wykorzystać również sprzęt, który przez większość dnia masz zapewne zawsze pod ręką, czyli oczywiście telefon. Pobranie bezpłatnej, specjalnie dedykowanej aplikacji dostępnej w wersjach dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych umożliwi Ci kontrolę oświetlenia w domu, a więc nie tylko modyfikowanie scen świetlnych, ale też przyciemnianie oraz całkowitą zmianę koloru światła. Stale udoskonalane i aktualizowane oprogramowanie gwarantuje płynne działanie.

Inteligentne oświetlenie Tarnów
Montaż inteligentnego oświetlenia Tarnów

Naprawy oraz przeglądy techniczne

Serwis inteligentnego oświetlenia Tarnów

Nasza firma oferuje swoim klientom nie tylko wykonanie montażu inteligentnego oświetlenia w domu, ale także zapewnia serwis urządzeń i instalacji. Nasi specjaliści od automatyki domowej wykonują serwis inteligentnego oświetlenia w przypadku awarii utrudniających lub uniemożliwiających działanie systemów. Dzięki bogatej wiedzy oraz doświadczeniu nasi pracownicy szybko i sprawnie wykonają naprawę inteligentnego oświetlenia, a także pozostałych instalacji wykonach w ramach stworzonego systemu Smart Home.

Naszym głównym celem jest satysfakcja naszego klienta oraz zadowolenie z oferowanych przez nas rozwiązań, dlatego świadczymy kompleksowy zakres usług. Począwszy od pomocy w doborze najlepszych rozwiązań, po wykonanie projektu, a na montażu skończywszy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą celem uzyskania większej ilości informacji oraz uzyskania cennika na montaż inteligentnego oświetlenia w domu w Tarnowie i okolicach.

Symulacja obecności

Symulacja Obecności

Inteligentne światło w domu możesz także wykorzystać do zwiększenia bezpieczeństwa i odstraszenia nieproszonych gości. Jeżeli planujesz urlop i nie chcesz martwić się o to, czy Twój dobytek padnie ofiarą włamywaczy, to wystarczy, że przed wyjściem włączysz funkcję „Symulacji obecności”, która podczas Twojej nieobecności będzie włączać i wyłączać światło skutecznie zniechęcając postronne osoby do niezapowiedzianych wizyt na terenie Twojej posesji czy też w mieszkaniu.  

Blokada rodzicielska

Blokada Rodzicielska

Twoja pociecha od najmłodszych lat wykazuje zainteresowanie technologią? Decydując się na montaż inteligentnego oświetlenia w mieszkaniu lub w domu, możesz przejąć kontrolę nad sytuacją dzięki praktycznej blokadzie rodzicielskiej. Po włączeniu odpowiedniej funkcji sterowanie światłem w domu za pomocą przycisków zostanie zablokowane, co skutecznie uniemożliwi dzieciom zmianę świateł, a pełna kontrola nad scenami świetlnymi będzie wciąż dostępna w aplikacji na Twoim smartfonie.

Oszczędzanie energii

Automatyczne oszczędzanie energii

Inteligentne oświetlenie Tarnów montowane przez naszych najlepszych specjalistów, wyposażone jest w automatyczne sterowanie światłem, które pozwala na efektywne oszczędzanie energii — jeżeli system wykryje, że w danym pomieszczeniu nikogo nie ma, to samoczynnie wyłączy on wszystkie lampy wiszące, taśmy LED, kinkiety etc. Pełna władza oczywiście wciąż zostaje w Twoich rękach – wszystkie światła możesz samodzielnie wyłączyć za pomocą dedykowanego przycisku na panelu.

FAQ

Pytania i Odpowiedzi

Sterowanie oświetleniem w domu — Najczęściej zadawane pytania dotyczące sterowania światłem w domu.

Wydaje Ci się, że inteligentne oświetlenie Tarnów byłoby w Twoim przypadku istnym strzałem w dziesiątkę, ale przed podjęciem ostatecznej decyzji chcesz upewnić się, że aby na pewno jest ona właściwa? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię przygotowany przez nas zestaw najczęściej pojawiających się pytań dotyczących oświetlenia inteligentnego wraz z odpowiedziami. Po zapoznaniu się z nimi wszystko będzie jasne.

Jak sterować światłem za pomocą telefonu?

Niewątpliwym atutem inteligentnego oświetlenia do domu jest fakt, że można nim sterować na rozmaite sposoby. Czasy, gdy jedyną, możliwą opcją było sterowanie światłem z wykorzystaniem poręcznego, ale wciąż dość dużego tabletu już dawno odeszły w zapomnienie. Obecnie inteligentne oświetlenie Tarnów skutecznie wyróżnia się na tle licznie dostępnej konkurencji, chociażby właśnie pod tym względem. Montowane przez nas systemy inteligentnego budynku mogą być bowiem kontrolowane również za pomocą wbudowanego panelu dotykowego umieszczonego w dosłownie każdym, dowolnie wybranym miejscu (nawet w podłodze czy też na lustrze w łazience), jak i telefonu komórkowego, który raz na zawsze eliminuje problem wiecznie gubiącego się pilota.

Aby skorzystać z tego rodzaju funkcjonalności, wystarczy, że w wyszukiwarce „sklepu” dedykowanego dla danego systemu operacyjnego znajdziesz naszą bezpłatną aplikację i pobierzesz ją na swój smartfon. Proces, który zajmie Ci dosłownie kilka sekund, otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości, dzięki którym będziesz w stanie m.in. zmienić lub zmodyfikować scenę świetlną, dostosować poziom przyciemnienia światła do własnych preferencji lub też zmienić jego kolor.

Jakie są zalety inteligentnego oświetlenia w domu?

Jakie inteligentne oświetlenie domu wybrać?

Inteligentne oświetlenie Tarnów, Brzesko, Nowy Sącz — Obszar naszego działania

Zapewniamy montaż inteligentnego oświetlenia w domu w Tarnowie i okolicach. Dodatkowo także wykonujemy montaż systemów inteligentnego oświetlenia w domach w Brzesku oraz w Nowym Sączu, a także innych miastach. Do każdego zlecenia niezależnie od stopnia jego skomplikowania czy też metrażu, na jakim miałby zostać wykonany montaż inteligentnego oświetlenia w Tarnowie (bądź okolicach) podchodzimy w pełni profesjonalnie i rzetelnie, ponieważ zadowolenie naszych Klientów to dla nas największa satysfakcja. Wykonujemy nie tylko sterowanie oświetleniem w mieszkaniu, ale również w hotelach i restauracjach, jak i również na powierzchniach biurowych. Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość usług, fachowe doradztwo oraz terminowość, to z pewnością znajdziemy wspólny język. Jesteś ciekaw, co możemy Ci zaoferować? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz kontaktu! 

Inteligentne oświetlenie Tarnów i okolice

Oferujemy montaż inteligentnego oświetlenia także w takich miejscowościach jak: Alwernia, Andrychów, Biecz, Bochnia, Brzeszcze, Bukowno, Chełmek, Chrzanów, Ciężkowice, Czchów, Dąbrowa Tarnowska, Dobczyce, Gorlice, Grybów, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kety, Kraków, Krynica-Zdrój, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Muszyna, Myślenice, Niepołomice, Nowe Brzesko, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Olkusz, Oświęcim, Piwniczna-Zdrój, Proszowice, Rabka, Skawina, Słomniki, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Szczawnica, Świątniki Górne, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wojnicz, Wolbrom, Zakliczyn, Zakopane, Zator, Żabno, Radłów.